Aktuality

19.09.2018

Digger s rozšířeným válcem

Farmet rozšířil volitelnou výbavu pro hloubkový kypřič (dlátový pluh) Digger o boční přídavné hrotové válečky. Jejich hlavní funkcí je zabezpečení rozbití hrud na okraji záběru a urovnat navazování jednotlivých jízd.
16.09.2018

Univerzální disko-dlátový Triton

Farmet poprvé představil novinku TRITON letos v dubnu na veletrhu Techagro v Brně. Farmáři hledají univerzální řešení pro zpracování půdy s vysokým množstvím rostlinných zbytků. Letošní sezónu se dočkali. Kombinovaný disko-dlátový kypřič TRITON od léta potvrzuje univerzální využití a kvalitní zapravení rostlinných zbytků.
13.09.2018

Máme ho rádi, je to člen naší rodiny!

Za dva roky používání rodině Chovancových přirostl secí stroj Falcon 3 PRO Fert+ k srdci natolik, že ho označují za člena rodiny. Přesvědčili jsme se o tom při návštěvě, která proběhla v období setí řepky za účelem napsaní podrobné reportáže o našem secím stroji Falcon 3 ve specifické výbavě s přední třířadou dlátovou sekcí s přihnojením na rozteč 25 cm a zadní výsevnou sekcí na rozteč 12,5 cm.
12.09.2018

Výjimečný Firemní den Farmet, Stěžery u Hradce Králové

Společnosti Farmet a. s. z Česká Skalice, Agrosem semenářské družstvo Stěžery a dealera Farmetu Jaroslava Pavlíčka, ZETEPA z Boharyně, spojuje, kromě Královéhradeckého regionu, i dlouholetá významná spolupráce a skvělé výsledky v průběhu uplynulých téměř dvaceti let.
11.09.2018

Další Firemní den Farmet, tentokrát v Lotouši

Přinášíme Vám reportáž z letošního třetího Firemního dne Farmet a. s., který se konal v pátek 7. 9. v Lotouši u Slaného, přímo v sídle našeho dealera – společnosti RANK CAR s. r. o., se kterou Farmet úspěšně spolupracuje již od roku 1995.
06.09.2018

Firemní den Farmet na Vysočině

Společnost AGROGAL – Ing. Vlastimil Železný zastupuje společnost Farmet pro oblast jižní Vysočiny, východu Jižních Čech a jihozápadní část Jihomoravského kraje. Společně uspořádaly vydařený Firemní den Farmet v Markvarticích (okres Jihlava).
02.09.2018

Predvádzanie Falcon na Slovensku nesklamalo

Veľmi suché počasie a nadmerne vysoké teploty vzduchu, zrýchlili rozhodovanie farmárov o termíne výsevov repky ozimnej min. o 10-15 dní skôr, ako v uplynulých rokoch. Pre techniku Farmet to bola tiež výzva, aby urýchlene nastúpila aj sejacia technika a mohla ukázať svoje kvality.
30.08.2018

V Agro Vyšehořovice mají už druhý Diskomat

Agro Vyšehořovice zakoupilo již druhý diskový podmítač Diskomat. Rozšili tak rodinu strojů Farmet  (Kompaktomatů K 800 PS a K 1000 PS, kypřič Hurikán a dlátový pluhu Digger) o další modrý stroj. Diskomat 8 PS o záběru 8 m je těžký podmítač masivní konstrukce, disky 62cm a s pružinovým jištěním. Diskomat agregují do MF 380 HP.
28.08.2018

Předpověď vyšla!

Pan Vojtěch Slavík na jaře letošního roku předpovídal vysoký výnos řepce zaseté naší technologií STRIP s Falconem SW. Teď po sklizni už je vše jisté a pan Slavík mě s potěšením informoval o tom, že Falcon je ta správná volba pro zakládání porostů řepky.
26.08.2018

Nízký tahový odpor potvrzen

Soukromý zemědělec pan Ladislav Vopálenský hospodaří na okraji českého středohoří v Třebívlicích na 105 ha orné půdy. Třetím rokem zakládá všechny svoje porosty univerzálním secím strojem Falcon PRO o záběru 3 m, a to většinou do druhé hlubší podmítky.