Aktuality

08.04.2019

Přijeďte se na nás podívat

V nadcházejících měsících se naše firma bude účastnit několika prestižních mezinárodních konferencí a výstav. Přijeďte si poslechnout naše vystoupení, nebo navštívit naše expozice se zajímavými exponáty - například velkokapacitní extrudér FE 4000.
20.03.2019

Podívejte se na naše nové divizní video OFT

Rádi bychom Vám představili naše nové divizní video. Pojďme se společně podívat především na naše vysoce efektivní hexane free technologie, které jsou ideálním řešením pro lokální zpracování olejnin.
04.03.2019

Představení technologií Farmet na Ukrajině

Během února jsme se zúčastnili výstavy Agro Animal Show v Kyjevě. Tato výstava je zaměřena na (nejen) krmivářské technologie pro zemědělství...
16.02.2019

Technologie lisování olejnatých semen a jejich vliv na krmivářskou hodnotu výlisku

V časopise Aktuální Agrosystémy (Rusko) vyšel v aktuálním únorovém čísle zajímavý článek na téma Technologie lisování olejnatých semen a jejich vliv na krmivářskou hodnotu výlisků.
06.02.2019

Realizace závodu lisování s extruzí – Tomsk

V lednu letošního roku otevřel náš významný zákazník z Tomsku, Rusko svou první linku na zpracování řepky.
10.12.2018

Farmet aktivně usiluje o proniknutí na trh Uzbekistánu

V obecném povědomí představuje Uzbekistán zemi, kterou si běžně řadíme někam mezi středoasijské země s polodiktátorským režimem.
19.11.2018

Napsali o nás - časopis OFI

V listopadovém vydání časopisu OFI (Oils and Fats Magazine; www.ofimagazine.com) byl publikován náš článek týkající se zpracování sóji bez použití chemických rozpouštědel (bez hexanu).
05.11.2018

Extra panenský rostlinný olej získaný na lisech Farmet – reportáž se zákazníkem

V pořadu České televize (ČT1) byla 25.10.2018 odvysílána zajímavá rubrika o získávání rostlinného oleje u naší zákaznice, která dokázala úspěšně zrealizovat svůj zajímavý podnikatelský záměr a vyplnit s ním mezeru na trhu.
19.10.2018

Workshop – Extruze obilnin pro krmné účely

Farmet a.s., ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze a Výzkumným ústavem rostlinné výroby si Vás dovolují pozvat na workshop.
15.10.2018

Napsali o nás – časopis Krmivářství

V říjnovém čísle časopisu Krmivářství vyšel zajímavý článek o Významu extruze v krmivářství. Růst světové populace, růst životní úrovně obyvatel vede k nutnosti neustále zvyšovat potravinovou produkci.