Tisk

Krmiva pro prasata a drůbež

Společnost Farmet nabízí širokou paletu strojů a technologických linek pro výrobu krmiv a krmných směsí a jejich úpravu extruzí. Dodáváme kompletní zařízení technologické linky dle požadavků zákazníka. Krmivářská technologie vyráběná společností Farmet umožňuje vyrábět krmiva dle nejpřísnějších hygienických požadavků a nároků na stálost a homogenitu krmných směsí. Naše míchačky sypkých směsí mají certifikovanou přesnost zamíchatelnosti 1:100 000. Krmiva jsou schopna plnit požadavky na přesné nutriční složení.

Pomocí technologie extruze lze docílit zvýšení stravitelnosti, hygienizaci, zvýšení chutnosti krmiv. Pomocí extruze lze také výrazně snížit některé antinutriční látky jako například inhibitor trypsinu a chymotryipsinu, které jsou obsaženy v rostlinách čeledi fabaceae (fazol, lupina, sója…), glukosinoláty (řepka, hořice), kyanogenní glykosidy (len), gossypol (bavlník).

Máte zájem produkovat kvalitní krmiva pro prasata a drůbež? Neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří Vám pomohou vybrat správné řešení pro Vás.

 

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás


Název souboru Velikost souboru
Výrobna krmných směsí, extruze 1,1 MB