Tisk

Krmiva pro přežvýkavce

Společnost Farmet nabízí širokou paletu strojů a technologických linek pro výrobu krmiv a krmných směsí a jejich úpravu extruzí. Dodáváme kompletní zařízení technologické linky dle požadavků zákazníka. Krmivářská technologie vyráběná společností Farmet umožňuje vyrábět krmiva dle nejpřísnějších hygienických požadavků a nároků na stálost a homogenitu krmných směsí. Naše míchačky sypkých směsí mají certifikovanou přesnost zamíchatelnosti 1:100 000.

Pomocí technologie extruze lze docílit zvýšení stravitelnosti, hygienizaci, zvýšení chutnosti krmiv. U proteinových krmiv je v průběhu extruze docíleno přeměny bílkovin, tvoří se bílkoviny, které odolávají působení prostředí v bachoru (tzv. by-pass protein) a přecházejí do slezu, kde se rozpouští na aminokyseliny, které jsou poté vstřebávány v tenkém střevě do krevního oběhu. Aminokyseliny slouží k stavbě tkání a produkci mléka. Roste tedy využitelnost bílkovin přežvýkavci, dochází k větším přírůstkům a nárůstům dojivosti.

Máte zájem produkovat kvalitní krmiva pro přežvýkavce? Neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří Vám pomohou vybrat správné řešení pro Vás.

 

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás


Název souboru Velikost souboru
Výrobna krmných směsí, extruze 1,1 MB