Tisk

Slunečnice

Hledáte komplexní řešení zpracování slunečnice? Technologie Farmet je schopná pokrýt široké požadavky na zpracování této plodiny, a to v několika kapacitních řadách. Staňte se nezávislí na velkých zpracovatelích.

Zajímá Vás především krmivářská hodnota výlisků? Právě pro Vás je určena optimalizovaná technologie Farmet lisování s loupáním, s důrazem na snížení obsahu hrubé vlákniny a zvýšení obsahu bílkovin ve výliscích. Vysoká výtěžnost oleje je docílena použitím extrudéru v technologii dvoustupňového lisování s extruzí, kde dochází k úpravě výlisků extruzí, a je tím docílena maximální kvalita výlisků jako krmivo.

Pro zpracování v této technologii jsou především vhodné odrůdy slunečnice určené pro krmivářské účely, vyznačují se větší velikostí semen, což umožňuje snadnější oddělení semen od slupek.

Kladete větší důraz na výtěžnost oleje? Právě pro Vás je určena technologie dvoustupňového lisování za tepla nebo dvoustupňové lisování s extruzí. Pro technologii jsou vhodná semínka vyznačující se vysokým obsahem oleje a menší velikostí semen.

Na základě Vašich potřeb jsme Vám schopni nabídnout na míru postavenou technologii tak, aby bylo dosaženo optimálních výsledků zpracování semen. Neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří Vám pomohou vybrat správné řešení pro Vás.

 

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás