Tisk

TECHNOLOGICKÁ ZAŘÍZENÍ

Společnost Farmet nabízí špičková zařízení, které vycházejí z dlouholetých zkušeností firmy. Vlastní výzkum a vývoj, špičkové výrobní technologie a kvalifikovaní pracovníci na všech pozicích, to jsou základy filozofie naší firmy. Hlavním cílem je vysoká efektivita práce a námi dodávaných řešení.

Hlavní oblast působení divize OIL & FEED TECH jsou technologická zařízení pro získávání rostlinných olejů, zpracování surových rostlinných olejů a technologie extruze pro výrobu krmiv.

Nabízíme širokou paletu technologických zařízení od technologií malých kapacit určené malým zemědělcům, až po velkokapacitní technologie pro velkoproducenty. Nabízíme kompletní dodávku technologie na klíč. Řešení je vždy přizpůsobeno konkrétním požadavkům zákazníka tak, aby bylo docíleno optimálních parametrů a hospodárnosti provozu. Řízení technologie je kompletně vybaveno systémem automatického řízení a zabezpečení všech provozních stavů.

Naše technologie jsou doplněny o technickou podporu a poradenství. Samozřejmostí jsou servisní střediska v mnoha zemích, což umožňuje rychlou dostupnost náhradních dílů a opotřebitelných dílů ve vysoké kvalitě a pohotový servisní zásah proškolených servisních pracovníků.

 

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás


Název souboru Velikost souboru
OFT STRATEGY.pdf 807,2 KB