Aktuality

21. 3. 2017

Hrůbkové a pásové zpracování půdy pro širokořádkové plodiny

Ještě před začátkem jarních prací proběhl v České Skalici odborný seminář zaměřený na nové technologie diferencovaného zpracování půdy a použití těchto technologií v praxi.
16. 3. 2017

Firemní den - 25 let Farmetu

Dovolujeme si co nejsrdečněji pozvat Vás na firemní den Farmet, který bude zároveň oslavou 25. výročí založení společnosti.
27. 2. 2017

Prezentace strojů Farmet na výstavě Sima Paříž

V těchto dnech probíhající zemědělská výstava SIMA Paříž je jednou z nejvýznamějších akcí svého druhu v Evropě. Návštěvníci, kteří navštívili naši expozici o rozloze 645 m2, využili možnosti prohlédnout si a seznámit se s celkem 10-ti na výstavě zastoupenými stroji zemědělské techniky.
27. 2. 2017

Nový polonesený Duolent DX 460 PS

Řada oblíbených dlátových kypřičů a podmítačů Duolent je nyní rozšířena o nejmenší záběr v polonesené verzi: model DX 460 PS s pracovním záběrem 4,6 metru a zajímavou cenou.
8. 1. 2017

Novinka ve výrobním sortimentu: Falcon Compact

Falcon Compact je kompaktní, zjednodušená varianta secích strojů Falcon vyvinutá pro střední a menší farmáře pro zakládání porostů po orbě, hloubkovém kypření i do podmítky s pevnou výbavou. Secí stroj Falcon Compact je určen pro zemědělce, kteří preferují úzká kola pěchovacího válce, velký objem zásobníku a meziřádkovou vzdálenost výsevu 150 mm.
5. 12. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: SynCult

Aplikátor kejdy SynCult je kompletní sada k dodatečnému vybavení diskového podmítače Softer NS pro plošné zapravení kejdy.
28. 11. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: Digger Fert+

Možnosti hloubkového kypřiče Digger byly rozšířeny o možnost osadit jej 2 variantami zařízení na aplikaci granulovaných hnojiv.
20. 11. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: Falcon SW

Modulární secí vůz Falcon SW je zjednodušená, odlehčená a univerzální verze secího stroje Falcon. Falcon SW je určen pro výsev všech běžných plodin v různých technologiích zakládání porostů, s možností zvolit různé výsevné sekce a sekci na zpracování půdy a přihnojení. Modularita stroje umožňuje širokou škálu kombinací pracovních sekcí dle technologických požadavků a plodinového zaměření jednotlivých zákazníků.
28. 9. 2016

Falcon DEMO TOUR 2016 pokračuje!

Díky velkému zájmu zákazníků pokračuje předváděcí tour modulárních secích strojů Farmet Falcon. Nyní pokračujeme setím ozimých obilovin!
29. 8. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: Strip-Till

Pásový kypřič Strip-Till je vhodný převážně k pásovému zpracování půdy, kdy je půda zpracovávána v pásech o rozteči 75 cm a hloubce 35 cm s možností aplikování hnojiva ve dvou hloubkách.