Aktuality

8. 1. 2017

Novinka ve výrobním sortimentu: Falcon Compact

Falcon Compact je kompaktní, zjednodušená varianta secích strojů Falcon vyvinutá pro střední a menší farmáře pro zakládání porostů po orbě, hloubkovém kypření i do podmítky s pevnou výbavou. Secí stroj Falcon Compact je určen pro zemědělce, kteří preferují úzká kola pěchovacího válce, velký objem zásobníku a meziřádkovou vzdálenost výsevu 150 mm.
5. 12. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: SynCult

Aplikátor kejdy SynCult je kompletní sada k dodatečnému vybavení diskového podmítače Softer NS pro plošné zapravení kejdy.
28. 11. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: Digger Fert+

Možnosti hloubkového kypřiče Digger byly rozšířeny o možnost osadit jej 2 variantami zařízení na aplikaci granulovaných hnojiv.
20. 11. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: Falcon SW

Modulární secí vůz Falcon SW je zjednodušená, odlehčená a univerzální verze secího stroje Falcon. Falcon SW je určen pro výsev všech běžných plodin v různých technologiích zakládání porostů, s možností zvolit různé výsevné sekce a sekci na zpracování půdy a přihnojení. Modularita stroje umožňuje širokou škálu kombinací pracovních sekcí dle technologických požadavků a plodinového zaměření jednotlivých zákazníků.
28. 9. 2016

Falcon DEMO TOUR 2016 pokračuje!

Díky velkému zájmu zákazníků pokračuje předváděcí tour modulárních secích strojů Farmet Falcon. Nyní pokračujeme setím ozimých obilovin!
29. 8. 2016

Novinka ve výrobním sortimentu: Strip-Till

Pásový kypřič Strip-Till je vhodný převážně k pásovému zpracování půdy, kdy je půda zpracovávána v pásech o rozteči 75 cm a hloubce 35 cm s možností aplikování hnojiva ve dvou hloubkách.
1. 8. 2016

E-shop

Zajistěte si originální náhradní díly na stroje Farmet ještě před sezonou.
13. 7. 2016

Naše pole Nabočany

V Nabočanech u Chrudimi se začátkem června sešli příznivci a uživatelé zemědělské techniky v rámci akce Naše Pole. Pořadatelem oblíbené polní akce je společnost Profi Press s.r.o. Hlavním tématem výstavy byla technika využívaná v technologii precizního zemědělství – rozmetadla hnojiv, postřikovače a aplikátory kejdy.
16. 6. 2016

Napsali o nás - Zemědělec 23

Letošní setkání bylo již 25. firemním dnem společnosti Farmet. Jak se již stalo zvykem, diváci neviděli pouhé jízdy jednotlivých souprav, ale pořadatel pro ně připravil ukázky technologických postupů zpracování půdy a zakládání porostů.
17. 5. 2016

Firemní den Farmet v České Skalici letos rekordní

Dne 12. května 2016 proběhl v sídle společnosti v České Skalici tradiční Firemní den Farmet. Stejně jako v minulých letech byl firemní den zaměřen na prezentaci kompletního produktového portfolia zemědělské techniky včetně několika novinek. Praktická prezentace strojů na přilehlém poli byla odborně zaměřena na ukázku komplexních technologií zakládání porostů a přilákala vysoký počet návštěvníků. Letošní návštěvnost byla zatím nejvyšší v dosavadní historii. Registrováno bylo přes 1000 návštěvníků. Významnou část návštěvníků tvořili zahraniční hosté z více než 15-ti trhů Evropy a Asie. Nemalý podíl návštěvníků tvořili také zástupci vědecké obce z výzkumných institucí a vysokých škol.