Aktuality

03.07.2018

Terrix DUAL po sklizni energetického žita

Nový 4 řadý dlátový kypřič Terrix DUAL odvedl ve strništi energetického žita velmi dobrou práci.
19.06.2018

Polní dny DLG-Feldtage Německo

Více než 410 vystavovatelů a 20 000 návštěvníků se účastnilo jedné z nejvýznamnějších polních výstav DLG-Feldtage v Bernburgu. Jedná se o dosud nejlepší výsledek v historii.
17.06.2018

Softerem po orbě

Letos, s rychlým nástupem jara, někteří zemědělci řešili, jak zasít ve velmi krátkém čase s nedostatkem techniky. A tím přišel na řadu k vyzkoušení v předseťové přípravě i diskový podmítač Softer.
13.06.2018

FARMET neprehliadnuteľný na výstave v Dvoroch nad Žitavou

Začiatkom mesiaca jún 2018, konkrétne 5. – 6. 6. 2018, sa konal už 7. ročník celoslovenských dní poľa na južnom Slovensku v Dvoroch nad Žitavou. Akcia zameraná na výstavu poľnohospodárskej techniky, ako aj prezentáciu moderných pestovateľských postupov na poľných pokusných políčkach, bola prístupná pre širokú poľnohospodársku verejnosť, a každým rokom naberá na svojom veľkom význame.
10.06.2018

Dny otevřených dvěří u našich zahraničních partnerů

V poslední době proběhlo několik dnů otevřených dvěří u našich zahraničních partnerů, kde byla možnost shlédnout naš stroje v akci.
06.06.2018

Kompaktomat - fenomén v předseťové přípravě

Společnost Farmet působí na českém trhu úspěšně již 26 let a stejné narozeniny slaví také náš první a do jisté míry i stěžejní produkt, předseťový kombinátor Kompaktomat.
04.06.2018

Reportáž - Předvádění techniky v Kožlanech

Praktického předvádění techniky není nikdy dost. Zemědělci z Plzeňského kraje proto přivítali možnost seznámit se s půdozpracujícími a secími stroji přímo na poli. Společnost Farmet a. s. z České Skalice uspořádala v Kožlanech první letošní Farmet Day. Na organizaci polních ukázek spolupracovala s dealerem v plzeňském regionu – firmou Agrowest a. s.
27.05.2018

Firemní den J Brock and sons - Velká Británie

Dne 23. 5. se v anglickém hrabství Essex uskutečnil firemní den našeho partnera J Brock and sons. Naši partneři představili svým zákazníkům velkou část našeho sortimentu, z nichž nejvíce se vyjímaly stroje řady Kompaktomat, Softer PS či velice populární kypřič Fantom.
22.05.2018

Vysoký výkon, přesné uložení osiva a vyrovnané porosty, to je FALCON!

V rámci loňské Falcon SW STRIP 6 Tour jsme zde seli řepku a zákazník si ve svých podmínkách mohl vyzkoušet přední předzpracující STRIP-Till sekci a zadní výsevní sekci na rozteč 25 cm a porovnat tuto technologii s konvenčním setím.
08.05.2018

Největší Kompaktomat u Dunaje

Precizně připravené seťové lůžko, vysoký pracovní výkon stroje, jednoduchá obsluha a minimální nároky na údržbu. Na základě těchto předností si slovenská společnost Gamota v.d. vybrala ke koupi předseťový kombinátor Kompaktomat MAX o záběru 15,7 m.