Aktuality

18.02.2018

Místo české technice zaslíbené

Soukromý zemědělec Viktor Doležal z obce Machov, ležící mezi Broumovskými stěnami a Náchodem, hospodaří často ve složitých půdně-klimatických podmínkách. Při zpracování půdy, její předseťové přípravě a odnedávna i při setí vsadil na techniku společnosti Farmet a. s.
18.02.2018

Farmet expanduje v USA

Prezentace strojů Farmet na výstavě National Farm Machinery show v Louisville, KENTUCKY, 14.-17.2.2018. Výstavní centrum Kentucky je kompletně naplněno 860 vystavovateli, což z něj činí největší a nejvýznamnější akci v USA.
13.02.2018

Verso nejen na jaro

Kultivátor Verso je vhodný zejména pro předseťovou přípravu půdy nejen po orbě, ale i po podmítce.
11.02.2018

Farmet v ČZU

Centrum precizního zemědělství ČZU uspořádalo pro odbornou veřejnost workshop zaměřený na technologii pásového zpracování půdy v podmínkách ČR.
08.02.2018

Zdvojnásobení kapacity

Od nového roku jsme postupně zavedli paralelní speciální pracoviště na výrobu řady KOMPAKTOMAT. Tímto jsme zdvojnásobili kapacitu a zkrátili dodací lhůty už pro letošní jarní sezónu. Uspokojíme nyní více zákazníků.
06.02.2018

Včasný servis šetří čas i finance

Zemědělský stroj musí při své práci odolávat různým fyzikálním zákonům a půdním podmínkám, které nám dokáží někdy náš stroj značně potrápit a někdy i poškodit. Jen včasným zareagováním na změnu chování stroje a prohlídkou můžeme ovlivnit časovou a finanční náročnost opravy.
04.02.2018

Sezóna se blíží a s ní i předvádění!

Sezóna se nám nezadržitelně blíží a je na čase zamyslet se nad předváděním strojů. Drtivá většina prodejců vidí tento nástroj jako nejlepší podporu prodeje, proto směle do toho!
28.01.2018

Testování a výroba Falconů

Úspěšný modulární koncept secích strojů řady Falcon vyrábíme s maximální pečlivostí. Kvalitu jednotlich komponentů i celých strojů pravidelně testujeme a neustále vylepšujeme. Chceme, aby zákazník dostal jen to nejlepší.
25.01.2018

Nejúspěšnějším prodejcem zemědělské techniky v ČR společnost ZETEPA

Společnost ZETEPA se již po 8. stala nejúspěšnějším prodejcem zemědělské techniky značky Farmet v České republice. Kritériem hodnocení je výše obratu sortimentu výrobků, náhradních dílů a příkladné platební morálky. Drží sérii prvních míst nepřetržitě již 7. rokem. K tomu v minulosti přidala ještě dvě 2. místa a jedno 3. místo.
05.12.2017

Triton – spojení výhod disků a dlát

Kombinovaný kypřič Triton je jednou z novinek představených během letošního firemního dne Farmet – oslav 25. výročí.