Příběh spokojeného zákazníka z Litvy – modulová lisovna Compact

18. 9. 2023
Naše provozovna se nachází v Zarasai, Raudondvaris - krásné litevské vesnici obklopené úchvatnou přírodou. Naše moderní výrobní zařízení a tým zkušených odborníků nám umožňují specializovat se na výrobu vysoce kvalitního řepkového oleje a pokrutin lisovaných metodou za studena. Nabízíme pouze oficiálně certifikované produkty - BIO v prémiové kvalitě.
Příběh spokojeného zákazníka z Litvy – modulová lisovna Compact

Během výrobního procesu zajišťujeme nejvyšší kvalitu výrobků a dodržujeme nejpřísnější výrobní normy. Díky pokročilé výrobní technologii si náš výrobek (řepkový olej) zachovává přirozenou vůni a chuť. Vylisovaný olej si zachovává všechny biologické i mimořádně prospěšné látky pro lidské zdraví.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny zde v našem závodě a pouze z místně pěstovaných řepkových semen.

Náš olej se vyrábí pomocí nejmodernější techniky lisování za studena a nejmodernějšího vybavení. Zvolený výrobní postup nám umožňuje zajistit plné zachování všech prospěšných živin, mikroelementů a vitamínů v konečném produktu.

Používáme moderní lisy Farmet. Naše sestava lisů je vyrobena z extrémně odolných kovů, díky čemuž může výrobní proces fungovat bez přerušení po celý rok. To zajišťuje plynulý pracovní proces a vysokou efektivitu výroby.

Ročně jsme schopni vylisovat více než 5 000 tun organických řepkových semen.

 

Ekologický nerafinovaný řepkový olej lisovaný za studena EKKO je oficiálně certifikovaný - 100% ekologický, zcela přirozený a čistý produkt. Vyrábí se pouze z nejkvalitnějších ekologicky pěstovaných řepkových semen splňujících nejpřísnější normy kvality s využitím nejmodernější technologie lisování za studena.

Náš zvolený výrobní postup zajišťuje zachování všech cenných látek obsažených v řepkových semenech. Organický nerafinovaný řepkový olej lisovaný za studena je mimořádně bohatý na mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-9, dále  vitamíny E a K - všechny nezbytné složky pro lidské zdraví. Lidské tělo si tyto látky nedokáže samo vyrobit, proto je velmi důležité konzumovat potraviny jimi nasycené.

Organický řepkový olej lisovaný za studena je vynikající pro každodenní vaření a také do salátů a salátových zálivek. Olej si zachovává všechny své nejlepší vlastnosti i při vaření při teplotě do 190 °C. Je zdravým doplňkem různých jídel a kuchyní! 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.