Tisk

KP

Společnost Farmet nabízí řadu vysoce sofistikovaných patrových ohřívačů s vysokou účinností přenosu tepla do ohřívaného materiálu, které jsou určené pro technologie lisování za tepla. Zařízení je navrženo s ohledem na nízký nárok na prostor, vysoký výkon, vysokou účinnost a rovnoměrnost přestupu tepla do ohřívaného materiálu. Díky jednoduché konstrukci mají ohřívače nízké nároky na servis a údržbu.

Nedílnou součástí patrových ohřívačů je inteligentní řízení ohřevu, které efektivně hlídá výšku hladiny, rovnoměrnost ohřevu materiálu v jednotlivých patrech ohřívače a průběh teplot na jednotlivých patrech. Pro optimalizaci vlhkosti výstupního materiálu je ohřívač doplněn vlhčením materiálu.

Díky pokročilé regulaci hladiny je možné efektivně kontrolovat teplotu materiálu a čas zdržení, což má vliv na krmivářskou hodnotu výlisků, konkrétně na přeměnu bílkovin. Optimalizací teplot a času zdržení lze dosáhnout snížení rozpustnosti bílkovin v bachoru přežvýkavců,  dochází ke zvýšení obsahu tzv. by-pass proteinu.

Zeptejte se

Ptejte se, rádi Vám odpovíme

Beru na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

 

Zpráva úspěšně odeslána. Děkujeme za Váš dotaz.