Tisk

Sklad výlisků

Výlisky jsou kontinuálně odváděny soustavou dopravníků od lisů do prostoru skladování. Pod stropem umístěné dopravníky rozvádějí výlisky po celé ploše skladu. Pomocí dálkově řízených výpadů obsluha volí místo, kde výlisky aktuálně vypadávají na zem a vytvářejí kupu s úhlem dle vlastností konkrétních výlisků (sypný úhel). Obsluha musí kontrolovat výšku kupy a včas změnit (z ovládacího panelu) výpad. Vhodné je výpady pravidelně střídat a ukládat tak výlisky na více kup po malých vrstvách. To umožní další vychladnutí výlisků v malé vrstvě a výrazně sníží možnost samovznícení.

Častým problémem bývá, že obsluha nezajistí pravidelné střídání všech kup při expedici a ponechá (většinou v nejvzdálenějším místě) kupu výlisků velice dlouho. To může mít za následek překročení vhodné doby skladování a posléze dodávku nekvalitních výlisků k zákazníkovi.

Ve snaze předejít těmto problémům, ulehčit práci obsluhy a kontrolovat pravidelnost vyskladňování všech ploch, jsme vyvinuli systém řízení skladu, CLEVER STORE jako součást systému měření, regulace a vizualizace celé technologie v systému FIC - Farmet Intelligent Control.

Zeptejte se

Ptejte se, rádi Vám odpovíme

Beru na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

 

Zpráva úspěšně odeslána. Děkujeme za Váš dotaz.