Aktuality

09.12.2015

Falcon SW = nový secí vůz

Falcon SW je nový modulární secí vůz (nosič), který byl poprvé představen veřejnosti na veletrhu Agritechnica Hannover. Falcon SW je určen pro výsev všech běžných plodin v různých technologiích zakládání porostů dle zvolené předzpracující a výsevné sekce. Modularita stroje umožňuje širokou škálu kombinací pracovních sekcí dle technologických požadavků a plodinového zaměření jednotlivých zákazníků. Pracovní sekce jsou zavěšeny v rychloupínacích závěsech, to výrazně usnadňuje jejich výměnu. Zadní závěs je standardní TBZ kategorie III, takže lze agregovat i standardní nesené secí stroje nebo stroje na zapravování hnojiv.
07.12.2015

Agritechnica Hannover 2015

Opět po dvou letech proběhla největší a nejprestižnější výstava zemědělské techniky Agritechnica 2016 v Hannoveru.
20.09.2015

Dva elektronické systémy pro secí stroje

Aktuálně mohou být secí stroje Farmet vybaveny dvěma elektronickými systémy pro plně elektronické řízení a kontrolu klíčových funkcí během práce.
18.09.2015

Rozšíření kapacity výrobního závodu

V posledních letech zaznamenává společnost Farmet výrazný růst poptávky. Růst poptávky byl stimulován především rozšiřováním nabídky produktů a posilováním prodeje na řadě trhů, především v rámci EU. Nebývalý růst poptávky se odrážel v letošním roce i v mírném prodloužení dodacích termínů. Z těchto důvodů probíhá postupné rozšiřování kapacity výrobního závodu v České Skalici.
13.09.2015

Vinařský obzor - Lisování vinných semínek

V časopise Vinařský obzor byl uveřejněn článek o lisování semen z révy vinné. Společnost Farmet nabízí efektivní technologie pro získání vinného oleje.......
24.08.2015

Setí řepky ozimé v tvrdých podmínkách

Tak, jako loni, i letos probíhají u našich potencionálních zákazníků v České republice předváděcí tour - setí řepky ozimé secím strojem Falcon 6 vybaveným technologií STRIP-TILL s roztečí výsevu 25 cm. Falcon 6 je agregován s traktorem Valtra 353.
20.08.2015

Spuštění nových webových stránek

S radostí si Vám dovolujeme představit nové webové stránky naší společnosti.
19.08.2015

Zpevněné karbidové radlice

Zejména letos, kdy jsou podmínky pro zpracování půdy velmi těžké vlivem extrémního sucha, se vyplácí nové karbidové radlice SLIM CARBIDE pro dlátové kypřiče Turbulent, Triolent, Duolet a Fertis. Radlice se liší různým stupněm celoobvodového zpevnění karbidovým návarem a karbidovými plátky. Životnost radlic je prokazatelně několikanásobně delší. Čím extrémnější podmínky, tím více vydrží.
18.08.2015

Oils and Fats 2015 Mnichov

Vážení návštěvníci webu, dovolte nám, abychom Vás pozvali na návštěvu našeho stánku na odborně zaměřené výstavě týkající se lisování olejnin a zpracování rostlinného oleje Oils + fats 2015.
17.08.2015

Triolent TX 470 PS celoplošně podmítal až na 18 cm

Ve Vinoři podmítají strniště hluboko, aby zachytili přívalové srážky. I když je letos i zde sucho a tvrdo, s Triolentem TX 470 PS zvládli zapravení slámy včas. Dlátový kypřič vybavený křídly pro celoplošnou podmítku pracoval spolehlivě. Lehké ring válce fungovaly v rovnání proschlé půdy a drcení hrud nejlépe. 3-řadý dlátový kypřič Triolent je oblíbený pro spojení výhod kvality práce 4-řadého Turbulentu a vysokého výkonu 2-řadého Duolentu. Ukázka celoplošné podmínky strniště s drcenou slámou na hloubku až 18 cm. Velmi se také osvědčila nová masivnější dláta s prodlouženou životností.